top of page
Stationary photo

Правила поведінки здобувачів освіти

 1. Учень/учениця приходить в заклад освіти за 10-15 хвилин до початку занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

 2. Учень/учениця дотримується вимог освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та докладає зусиль задля досягнення результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

 3. Гідність, повага до прав, свобод та законних інтересів всіх учасників освітнього процесу, дотримання етичних норм є пріоритетними для учнів. Насильство, булінг (цькування) є неприпустимими формами поведінки у закладі освіти та за його межами.

 4. Учень/учениця відповідально та дбайливо ставиться до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

 5. Учень/учениця береже майно ліцею, дбає про чистоту та порядок в закладі освіти.

 6. Здобувачі освіти відвідують заклад освіти в охайному одязі, уроки фізичної культури – у спортивній формі та спортивному взутті.

 7. Ліцей – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т.ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам; спиртним напоям, електронним цигаркам, тютюновим виробам, наркотичним та психотропним речовинам.

 8. Використовувати мобільні телефони під час освітнього процесу рекомендовано лише при нагальній необхідності зв’язку із батьками (особами, що їх заміняють) або з дозволу вчителя.

 9. Йти із ліцею та його території можна лише з дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками).

 10. У разі пропуску занять здобувач освіти пред’являє класному керівнику довідку з медичної установи або пояснювальну записку від батьків (або осіб, що їх заміняють) про причину відсутності.

 11. Під час перерви задля збереження життя та здоров’я та з метою уникнення випадків травматизму учнів не припустимо залишати територію  ліцею, бігати, штовхатися, кидатися предметами, застосовувати фізичну силу, самовільно відкривати вікна, сидіти на підвіконнях.

 12. Здобувачі освіти звертаються до класного керівника, чергового учителя, психологічної служби та адміністрації закладу освіти за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

bottom of page